Koniec Szymona Majewskiego!

vipnews.pl

Przed nami dwa ostatnie odcinki a później…

A później zasłużony urlop.

Nad tym programem pracuje sztab ludzi. Na kształt każdego z odcinków wpływ ma około 25 osób. Jak powstają pomysły do programu? To jest jak lawina, albo burza mózgów. Ktoś wrzuca kamyk, ktoś dokłada następny i następny… i tak powstaje program. Wiele z tych kamyków jest rzucanych przez Szymona. I oczywiście wszystko musi być przez niego zaakceptowane – opowiada Faktowi Więch.

Producentka zdradziła jak dobierani są goście do programu.

Przez te 11 sezonów przewinęło się przez nasze studio kilkaset osób. Zapraszamy ludzi, którzy zrobili coś nowego, interesującego, występują w filmie lub serialu, albo właśnie coś ciekawego wydarzyło się ich życiu. Czasem wpadamy na pomysł, że jakieś zestawienie gości będzie idealne, aby skomentować to, co dzieje się akurat w Polsce lub na świecie – opowiada Więch. I dodaje – Szymon jest taką osobą, że nawet, kiedy ma przygotowany scenariusz to zboczy z kursu. On jest mistrzem improwizacji. Ma zaskakujące skojarzenia, ale nigdy nikogo nie obraża, bo zwyczajnie nie jest do tego zdolny.

Ale to nie wszystko, najgorzej jest z osobami , które są parodiowane, zdarza się, że się obrażają.

Najpierw obserwujemy, jaka nowa i charakterystyczna osoba pojawiła się w mediach. Potem pytamy aktorów, kto czuje się na siłach sparodiować tę osobę. Dostarczamy materiały na płytach z nagraniami tej osoby, aby aktor mógł przeanalizować i przyjrzeć się, jak ta osoba funkcjonuje. Czasem wystarczy, aby podchwycił jakieś używane przez nią słówko, czy sposób budowania wypowiedzi. Potem robimy próbną charakteryzację i nagrywamy scenkę. Zanim dana postać pojawi się na antenie, chcemy sprawdzić, jak aktor w nowej roli sprawdza się przed kamerą – mówi Więch.

Będziecie tęsknić za Szymonem?

Zobacz też: Wielka gwiazda błysnęła piersiami

źródło: Fakt.pl

vipnews.pl

vipnews.pl

vipnews.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.