Koniec kariery jurorki Sablewskiej?!

TVN

Ma ją zastąpić Agnieszka Chylińska!

Informatorzy Super Expressu twierdzą, że Maja Sablewska nie wystąpi w kolejnej edycji X-Faktor. Tę posadę już obiecano Agnieszce Chylińskiej, która już niemal się stała tak wielką gwiazdą jak Kuba Wojewódzki.

Największym odkryciem tej serii „Mam talent” nie będzie Robert Kozyra, bo on tam tylko sprząta tak naprawdę – mówi w rozmowie z SE dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak. Agnieszka Chylińska narodziła się na nowo, jako boss, jako szef jury. To jest inna Chylińska niż ta, którą znamy, ja nie wiedziałem, że w niej drzemie taki power lidera, siły, sprawiedliwości, myślenia o człowieku. Jest fantastyczna, fantastyczna.

Mam talent” po odejściu Kuby Wojewódzkiego to już nie to samo – mówi osoba z produkcji show. Agnieszka usłyszała, że jeszcze ten sezon musi wytrzymać w show i pomęczyć się z Kozyrą, a potem przejdzie do „X Factor” i tam zastąpi Sablewską.

Decyzje o zdjęciu Mai z X-Faktor podobno zapadły zanim Miszczak poznał Chylińską.

Trudno mi powiedzieć, jak będzie z „X Factorem” – mówi . To jest produkcja, którą zajmiemy się na wiosnę, więc mamy jeszcze trochę czasu.

Kozyra sprząta- Wojewódzki będzie się cieszył:)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.