Koniec kariery Hanny Lis

 Wszystko na to wskazuje, że kariera Hanny Lis się skończyła.


Co raz głośniej się mówi o tym, że Hanna Lis już nie wróci na wizję jako prowadząca Wiadomości w TVP.

Zbuntowanej prezenterki nie chcą również inne stacje telewizyjne jak na razie. Pozbywając się Lis, TVP miesięcznie zaoszczędzi 60 tys. zł.

Cierpliwość dla Lis kończy się u każdego, kto ma z nią do czynienia, ostatnim był jej szef, który zawiesił dziennikarkę za nie przeczytanie konkretnie napisanej notki a zamiast tego dała swój komentarz. I tym wpadła, od razu ją zawieszono. Do końca tygodnia jest zawieszona ale jak donosi Fakt, jej dni są policzone.

Jednak to nie wszystko, na Lis szefowie TVP szukali tylko haka by się jej pozbyć. Dlaczego? Dlatego, że w sondażach na najbardziej lubianą prezenterkę, Lis pojawiła się na samym końcu listy. Jej ostatni wyskok na wizji był tylko gwoździem do trumny.

Lis prowadziła różne programy, jak do tej pory udawało się jej znaleźć pracę, jak będzie teraz? W każdym razie ani TVN ani Polsat jej nie chce.

Zraziła do siebie ludzi – wyznaje Faktowi wysoko postawiona osoba z Polsatu. I dodaje: – A do tego nie wolno zapominać, że gwiazdą TVN jest Kinga Rusin, dawna żona Tomasza Lisa i dawna przyjaciółka Hanny Lis.

I jeszcze jedna opinia fachowców.

Trzeba jasno powiedzieć, że ona tylko udaje dziennikarkę, a tak naprawdę jest zwykłą prezenterką. Jeśli zniknie z wizji, nic się złego nie stanie. Nie ucierpi na tym ani polskie dziennikarstwo, ani program, który prowadziła – stwierdza jeden z pracowników telewizji.

Jak to nie dobrze palić za sobą mostów. Taka osoba jak Lis powinna o tym wiedzieć.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.