Koniec kariery aktorskiej Herbuś?

Pozostał jej tylko lans u boku bogatego i sławnego kochanka…

Edyta Herbuś po raz ostatni w Tańcu z gwiazdami wystąpiła pięć lat temu, wtedy wygrała show z Marcinem Mroczkiem. Po takim sukcesie, tancerce zachciało się być aktorką. Pewnie uważała , że taka okazja nie nadarzy się drugi raz. Zakochana w swoim partnerze dostała u jego boku rolę Na Wspólnej, gdzie szybko scenarzysta pozbył się tancerki.

Później zagrała w polsatowskim  „Samym Życiu”. Poprowadziła program „Przebojowe dzieci” i kilka koncertów. Tancerce wydawało się, że chwyciła pana Boga za nogi, i postanowiła doszlifować swoje umiejętności aktorskie.Wzięła udział w warsztatach u sławnego nauczyciela sztuki aktorskiej Bernarda Hillera , najpierw w Łodzi, później pojechała do Los Angeles. Wtedy na swoim profilu portalu społecznościowego chwaliła się: Czuję się w tym Hollywoodzie jak ryba we wodzie...i co dalej?

Kiedy wróciła do Polski, zaczęła bywać na salonach, media się o Edytce rozpisywały a jej jedyne role to w reklamach obuwia sportowego które zresztą oszukały klientów swoich.

Herbuś biega na castingi , jednak jej telefon ciągle milczy. Znajomi tancerki mówią, że być może będzie musiała wrócić do tańca, bo jej konto bankowe szybko topnieje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.