Koniec Adama Króla !

ImageKiedy Adam król występował pierwszy raz w Tańcu z gwiazdami na pewno miał nadzieje, że dzięki temu programowi zrobi się sławny i zdobędzie karierę.


Ale niestety nie stało się tak. Na pewno jego partnerka Marta muda Trzebiatowska zdobył sławę i jej szanse na dalszą karierę się jeszcze bardziej zwiększyły. Jednym słowem Adam Król jest najbardziej pechową osobą w show-biznesie.

Adam nie zrealizował swojego planu – donosi w Na żywo znajomy tancerza. Nie stał się sławny. Wszyscy kojarzą go tylko jako faceta Marty. Na założenie szkoły tańca też nie ma szans.

Adam wyłączył telefon, starał się o udział w 9 edycji show Taniec z gwiazdami, ale niestety, nie dostał się.

Król wypadał dobrze tylko przy Marcie – mówi osoba z produkcji show. Mieli ten naturalny żar. Bez niej jest dla nas mało atrakcyjny.

Może udział w You Can Dance w charakterze choreografa będzie, ale i to jest niepewne. Adam bez Marty nie osiągnie zbyt wiele. A ona chyba miała inne wyobrażenie o swoim życiowym facecie.

Ma momenty zwątpienia, gdy myśli o przyszłości ich związku – mówi w Na żywo znajoma aktorki. Ale nie potrafi przekreślić wspólnie spędzonych lat. I zapomnieć, ile Adam dla niej zrobił. Nim go poznała, była zakompleksioną, mało atrakcyjną dziewczyną. On w brzydkim kaczątku dostrzegł łabędzia, dzięki niemu schudła, zmieniła styl i zdobyła popularność.

Adam mnie motywował – przyznaje sama Marta. Dawał energię, przy nim stałam się prawdziwą kobietą.

Koniec kariery Adama chyba już nastał a co ze związkiem jego i Marty? Wiele się czyta na ten temat . Czy ich związek jest również pod znakiem zapytania? Czas pokaże.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.