,  

Konflikt między Mają Sablewską a Edytą Górniak!

kapif

Obowiązki menedżera przejmuje ukochany divy!

W mediach plotkuje się, że między Edytą Górniak i a Mają Sablewską nie okłada się najlepiej. Podobno co coraz ciężej jest się dogadać paniom , Maja nie bierze udziału w podpisywaniu nowych kontaktów, gdyż te obowiązki przejął nowy facet Edzi.

Mam kilka zastrzeżeń do swojego charakteru – wyznała nam niedawno Edyta Górniak. Niektórzy twierdz , że tu tkwi przyczyna.

Współpraca między mną a Edytą układa się fantastycznie. I wbrew opinii, nikt poza mną nie pośredniczy w kontaktach mojej podopiecznej z dziennikarzami – zapewnia Fakt  Sablewska. Ale nie jest tak różowo.

Jakiś czas temu między Majką a Edytą doszło do spięcia. Górniak nie odbierała wówczas telefonu od swojej agentki przez dwa dni. Coraz głośniej jest też o tym, że Majka intensywniej zaczęła zabiegać o nowe gwiazdy, którymi mogłaby się zająć. – dowiedział się tabloid.

Historia lubi się powtarzać a jeszcze niedawno Edyta mówiła, że nie łączy się pracy zawodowej z życiem prywatnym bo tego nie da się pogodzić. W końcu to był jeden z powodów jej rozstania się z mężem. Czemu popełnia ten sam błąd?

Kiedyś powiedziała jedna z polonistek , jeśli nie idziemy do przodu, to znaczy, że się cofamy w rozwoju. W przypadku Edyty można to tłumaczyć dwuznacznie, stwierdziła, że trzeba ciągle się zmieniać i iść do przodu by się nie cofnąć w rozwoju, lub stanęła w jednm punkcie życia , powtarzając błędy, więc…

Cz podobnie jest z Górniak? Z drugiej strony Maja i tak długo jest menedżerką Górniak, a kobieta cierpliwość! Podobno Sablewska zaczęła szukać nowe podopieczne, młode obiecujące.

Czytaj też: Joanna Krupa wzorem dla nauczycielek

źródło: Fakt.pl

kapif

kapif

kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.