Koncertowa klapa Gagi Z.

Z pewnością ma talent: obraża swoich współpracowników, opluwa konkurencję, nie toleruje żadnej krytyki. Jednak w zetknięciu z publicznością, która na jej debiutanckim koncercie pojawiła się w postaci kilku przypadkowych osób, nie idzie jej już tak dobrze. Zobacz, jak Gaga Z. radzi sobie na scenie.

Z pewnością ma talent: obraża swoich współpracowników, opluwa konkurencję, nie toleruje żadnej krytyki. Jednak w zetknięciu z publicznością, która na jej debiutancki koncert pojawiła się w postaci kilku przypadkowych osób, nie idzie jej już tak dobrze. Zobacz, jak Gaga Z. radzi sobie na scenie.

Z pewnością znacie oficjalne nagranie z koncertu Gagi Z.:

{youtube}gOVZTFPPTP4{/youtube}

Na początku nic nie zapowiadało klapy, ale z upływem czasu "artystka" na kąśliwe uwagi publiczności odpowiadała z coraz większą agresją –zwyzywała przechodniów od "matołów, którzy potrafią słuchać tylko tandetnych oratoriów".

Kres temu żenującemu widowisku położyła policja, która zmusiła ją do zejścia z dachu sklepu, na którym odbywał się koncert. Oczywiście oberwało się też stróżowi prawa – Gaga Z. straszyła go Trybunałem w Strasburgu!

Zobaczcie, czego Gaga Z. Nie pokazała w oficjalnym nagraniu:

{youtube}YvvdegYENC4{/youtube}

Może rzeczywiście gwiazda była tego dnia "niedysponowana". Twierdzi, że to kwestia specjalnej diety jej autorstwa. Jednak jej współpracownicy mówią, że najbardziej mogło jej zaszkodzić rozdmuchane niczym balon ego.

Więcej informacji na temat Gagi Z. można znaleźć na jej oficjalnej stronie


www.gagaz.pl
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.