Koncert Natalii Lesz

ImageWspieramy Natalię Lesz ! Natalia Lesz wystąpiła ostatnio na koncercie we Wrocławiu.


ImageDziewczyna przyjechała do Polski by wystąpić na scenie w Sopocie. Później wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, gdzie odniosła sukces. Zajęła drugie miejsce.

Lesz nie cieszy się zbytnią popularnością w kraju, co gorzej nie jest zbyt lubiana i w zasadzie nie znamy powodu. Skąd takie myślenie?

Natalia daje koncerty, które nie cieszą się popularnością. Jakiś czas temu wystąpiła na takim  jednym ale przyszło około 35 osób, które chciały jej słuchać. Teraz we Wrocławiu nie było lepiej.

Dziś na Pudelku czytamy – Było kilkadziesiąt osób, z czego większość to dzieci poniżej 10 roku życia, które były tam tylko dlatego, że dostały darmowe wejściówki z racji nauki w szkole tańca zaprzyjaźnionej z organizatorami koncertu .

Osób, które kupiły bilet na koncert było bardzo, bardzo mało. Nie więcej niż 30. Przy pierwszej piosence ludzie byli zainteresowani tym, co ich czeka i ustawili się w sporej odległości od sceny. Minuty mijały i ludzie zaczęli się wykruszać. Rezultat był taki, ze zostały dzieci i może 10 osób dorosłych.

W pewnym momencie koncertu wykonała piosenkę Edyty Bartosiewicz "Ostatni", a tle leciały fragmenty Tańca z Gwiazdami – wspomina świadek. Natalia się popłakała.

Natalia nie wywołuje wokół siebie skandali, w rozmowach nie widać pychy ani wywyższania, jest raczej skromną dziewczyną. Dlaczego nie chcą ludzie chodzić na jej koncerty?  Może gdyby pokazała tyłek jak Doda, czy wdała się w sprzeczkę ze Steczkowską, było by lepiej ?

Natalio nie daj się, my tak jak Pudelek trzymamy kciuki , będzie dobrze .

info, foto/ Pudelek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.