„Komu nie pasuje, niech wsadzi nos w swoje sprawy” – Michał Szpak o fanach

TVN

Nie przejmuje się plotkami na swój temat

Michał Szpak od kiedy wziął udział w X-Faktor jest w mediach  na pierwszych stronach. Na samym początku zachwycił ludzi swoim pięknym głosem, mimo kontrowersyjnego wyglądu zdobył serca ludzi i fanów.

Później zamiast lepiej było tylko gorzej. Michał zamiast wziąć się za swoja karierę muzyczną  nagrywać płytę, lansował się i nadal śpiewał i śpiewa jednak covery. W końcu po wielu imprezach i sesjach zdjęciowych postanowił wziąć udział w  Tańcu gwiazdami. Mimo wielu niepochlebnych opinii Michał się nie przejmuje gadaniem na jego temat ludzi.

Nie boję się tego, że ludzie będą o mnie myśleli jako o celebrycie, a nie artyście. Poza tym przedstawiają mnie jako wokalistę, w związku z tym czego chcieć więcej. To jest moje życie i niech ludzie, którym to nie pasuje, wsadzą nos w swoje sprawy – mówi Faktowi Szpak.

Póki co jest już osobą publiczną. Chciał czy nie chciał będzie pod obserwacją mediów. Poza tym Taniec z gwiazdami został stworzony by ludzie mogli go obejrzeć i to od nich zależy jak daleko zajdzie. Czy nie powinien poskromić swojego języka?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: „Komu nie pasuje, niech wsadzi nos w swoje sprawy” – Michał Szpak o fanach

You must be logged in to post a comment.