,  

Komu Nergal wkłada rękę pod spódnicę?

 Idąc po ulicy z dziewczyną, Nergal nie potrafi się powstrzymać, by nie włożyć ręki pod krótką spódniczkę dziewczynie, czy złapać ją za pośladki.


Idzie wiosna a z  nią buzują wszystkim hormony. Pierwsze silne promienie słoneczne poczuł też Nergal, chociaż widząc zdjęcia w ciemnościach trudno jest dostrzec słońce. Mamy nadzieję, że ten odruch poczuł podczas słonecznego dnia poprzedniego dnia i tak mu zostało .

Nergala i Dodę Fakt spotkał gdy przechadzali się ulicami stolicy. Było jeszcze ciemno, bardzo wczesny poranek. Para być może wracała z imprezy, bo trudno jest uwierzyć by zaczynali o tej porze spacery, gdy na ulicach jeszcze nie było ludzi.

Nagle …dłoń Nergala coraz śmielej krążyła wokół krągłych pośladków damy jego serca. Tu szczypnęła, tam pogładziła… Aż w końcu zniknęła pod oszałamiająco różową spódniczką Dody ... – opisuje tabloid.

My zauważyliśmy, że dłoń trafiła z lekka też pod spódniczkę . Niektórych bardzo podnieca fakt, że ktoś może podejrzeć harce dwojga ludzi. Adrenalina wtedy jeszcze bardziej uderza.

Zajrzyj też tu: Frąckowiak obraziła się o Kochanka!
źródło : Fakt.pl


starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.