,  

Komornik chce zająć majątek Kasi Figury!

 Mąż aktorki nie spłaca długów, już niebawem komornik zapuka do ich drzwi!


Kai Schoenhals jest winien 25 tysięcy zł. Urzędowi Miasta w Giżycku. Jak to się stało? W końcu 25 tysięcy to niewielka kwota jak dla takich ludzi jak Figura i jej amerykański mąż.

Kai Schoenhals wpadł na pomysł prowadzenia interesu na Mazurach. Mąż znanej aktorki w 2008 roku otworzył bar nad brzegiem jeziora Niegocin w Giżycku. Wynajął teren od Urzędu Miasta i pobudował lokal – Kompas Port. Przez pierwsze miesiące działalności nowa miejscówka cieszyła się dużym zainteresowaniem, tym bardziej że szybko rozniosło się, iż to bar wielkiej gwiazdy prosto z Warszawy!
– pisze Super Express.

Jednak tak było na początku, bo później było źle i jeszcze gorzej. Zamiast zysków, rosły koszty . Kai interes zwinął ale nie dokończył spraw z Urzędem Miasta w Giżycku, a mianowicie nie opłacił dzierżawy terenu. Urząd w końcu rozwiązał z nim umowę i sprawę skierował do sądu.

Do dziś urząd nie otrzymał zaległej kwoty 24,4 tys. zł. od firmy pana Schoenhalsa. Dochodzą do tego 3,9 tys. zł. kosztów procesu. Zapadł prawomocny wyrok w tej sprawie, nakazujący zapłatę tej kwoty urzędowi. Niestety, tych pieniędzy wciąż nie mamy. Sprawa prawdopodobnie więc trafi do komornika – wyjaśnia w rozmowie z "Super Expressem" Arkadiusz Konc, inspektor Wydziału Mienia Urzędu Miasta w Giżycku.


Po uzyskaniu prawomocnego sadowego nakazu zapłaty do akcji wkracza komornik. W celu uregulowania długu może on zająć określone części majątku dłużnika. Oczywiście nadające się do egzekucji. Na przykład rachunek bankowy, sprzęty domowe, samochód. Komornik może zająć również część wynagrodzenia za pracę
– tłumaczy SE Iwona Słomska, rzecznik prasowy KRUK S. A, firmy windykacyjnej

Co na to Kai i Kasia? A nic, wyłączyli telefony, nikomu nie udzielają wywiadów. Niestety nie ukryją się przed komornikiem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.