Komedia o polskim show biznesie (video)

Afera.TV

SkarLans – to może być kinowy HIT!

AKTUALIZACJA!

W sieci ukazał się już oficjalny zwiastun komedii o polskim show biznesie, stworzonej przez Krzysztofa „Gorzkiego” Gorzkiewicza i Pawła Bilskiego pt.: „SkarLans„.

Prace nad filmem przedłużyły się znacznie, albowiem o rok przekroczyły zapowiadaną datę premiery.

W tym roku jednak film, w którym po raz pierwszy na dużym ekranie zobaczymy Kasię Cichopek (w łóżkowej roli „Dziuni”) i Rafała Mroczka (w roli schizofrenika) w gronie takich gwiazd jak: Misiek Koterski, Michał Milowicz, Wiktor Zborowski, Natalia Rybicka, Matylda Damięcka trafi do kin.

W komedii oprócz znanych aktorów udział wzięli sportowcy (Piotr Świerczewski, Mariusz Ziętek ..) oraz znani muzycy , tacy jak Gorzki, GrooveBusterz, D-Bomb …, a Krzysztof Ibisz się nie załapał!

To pierwsza polska produkcja, gdzie zobaczymy Cichopek w scenach łóżkowych, Koterskiego w roli gangstera, czy Świerczewskiego w roli …. geja!

 

Informujemy, że w dniu jutrzejszym o 22:30 fragmenty filmu „SkarLans” zaprezentowane zostaną w programie „Kuba Wojewódzki Show

Oficjalny zwiastun filmu Skarlans

 

Film promuje również teledysk „Bóg Lansu” stworzony przez projekt Tocci Variacci (czyli Gorzki & GrooveBusterz) ,w  którym komiczną rolę Kasi Cichopek parodiuje Jola Rutowicz. Teledysk utrzymany jest w konwencji filmu, czyli pokazany w krzywym zwierciadle i kiczowatym wykonaniu, co z założenia parodiować ma polski show biznes.

Film jeszcze w tym roku doczeka się maksymalnie opóźnionej premiery.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.