Kolejny utwór Krzysi Górniak z albumu Feelings trafia do mediow (video)

POZNAJEMY KOLEJNY UTWÓR KRZYSI GÓRNIAK PROMUJĄCY ALBUM ‘FEELINGS’

 

Już niebawem  do stacji radiowych trafi drugi utwór z najnowszego albumu Krzysi Górniak zat. ‘ Feelings’, będzie to kompozycja ‘Talking Rain’.

Podczas jednego z koncertów trasy promującej album, zarejestrowano także video do tego utworu, które już jest dostępne w sieci.

 

‘Feelings’ to piąty album tej znakomitej gitarzystki jazzowej, uznawany przez wielu krytyków za najlepszy w jej karierze.

Zarówno na scenie jak i na płycie Krzysi towarzyszą: Wojciech Gogolewski, Paweł Pańta i Artur Lipiński.

„Feelings to nastrojowe, melodyjne smooth jazzowe improwizacje, przeplatające się z elementami latino, groove i funk. Liryczne i zarazem inteligentnie napisane tematy, natychmiast wpadają w ucho, podobnie jak u Pata Metheny’ego czy George Bensona. Muzyka ta jest pełna uczuć i historii z życia, gdzie gitara opowiada o purpurowej miłości i szczęściu. Można w niej odnaleźć przestrzenie i kolory świata marzeń, zagubić się
w słonecznej, letniej podróży, czy próbować dotknąć niewidzialnej przestrzeni między kochankami. Można pobiec za uciekającymi myślami, czy próbować dogonić ulatujące słowa. Wszystko to podane z wyrafinowanym, rasowym jazzowym feelingiem, pełnym elegancji i dobrego smaku”
.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.