,  

Kolejny singiel z płyty Poland…Why Not już 14 stycznia!

„Stay” w wykonaniu Sławka Uniatowskiego usłyszymy premierowo już dziś, w sobotniej Liście Przebojów Radia ZET

Już od 14 stycznia, w Radio ZET będzie można słuchać kolejnego, czwartego singla, z płyty Poland…Why Not. „Stay” w wykonaniu Sławka Uniatowskiego, to przepiękna, klimatyczna  ballada, która znajduje się na czerwonej edycji dwupłytowego (white i red edition) albumu Poland…Why Not.  Utwór, który premierowo będzie można usłyszeć 14 stycznia 2012 r. w sobotniej Liście Przebojów Radia Zet, został napisany i skomponowany przez Briana Allana (pomysłodawcę projektu Poland…Why Not), Steve’a Dorffa (tworzył m.in. dla takich artystów jak Whitney Houston, Kenny Rogers, Barbra Streisand, czy Celine Dion) i Richa Skolburga.

ESOTIQ presents Poland… Why Not to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. W projekcie biorą udział między innymi  Mietek Szcześniak, Patricia Kazadi, Sławek Uniatowski, Natasza Urbańska,, czy młodziutka Julka B., zaś nad materiałem, który ukazał się na płycie Poland…Why Not pracowali między innymi Jim Beanz (pracował dla takich artystów jak:  Shakira, Nelly Furtado, Katy Perry, Justin Timberlake, Miley Cyrus, Timbaland, Chris Cornell), czy Rob Hoffman (odpowiada za brzmienie legendarnego albumu Michaela Jacksona „HIStory”.; współpracował także z Philem Collinsem, Christiną Aguilerą, Joe Cockerem, czy Janet Jackson). Materiał na płytę nagrywany był w studiach w Los Angeles, Filadelfii i Berlinie.
Album Poland…Why Not to dwupłytowe wydanie (red and white edition), na którym znajdują się 22 utwory (plus trzy bonus tracki) w wykonaniu 14 artystów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kolejny singiel z płyty Poland…Why Not już 14 stycznia!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.