Kolejne starcie śpiewu z tańcem w „Mam Talent”(video)

Kto wygra w kolejnym odcinku na żywo? Wokal czy taniec?

Pierwsze trzy półfinały programu „Mam Talent” zdominowali piosenkarze i tancerze. Według specjalistów firmy Star-Typ Sport (STS), podobnie będzie w czwartym odcinku drugiej rundy telewizyjnego show. Głównym faworytem rywalizacji będzie wokalista Kamil Bednarek, który powalczy o awans z młodym tancerzem Jędrzejem Indebskim oraz ekwilibrystką z Białorusi – Leilą.

Do tej pory, do ścisłego finału awansowały osoby związane ze śpiewem lub tańcem. Według prognoz ekspertów STS, ta sytuacja nie zmieni się w czwartym półfinale programu „Mam Talent”. W gronie głównych faworytów do występu w finałowym odcinku znajdują się Kamil Bednarek, który zachwycił nastrojowym wokalem, wykonując piosenkę reggae podczas castingu eliminacyjnego. Poza nim, bukmacherzy stawiają na dwoje tancerzy – 8-letniego Jędrzeja Indebskiego, który oczarował jurorów umiejętnościami tańca hip-hop oraz 13-letnią Leilę, prezentującą wschodni taniec ekwilibrystyczny.

Trzecia edycja zdominowana jest przez taniec i wokal. Patrząc na zwycięzców pierwszych dwóch sezonów programu, nie wykluczamy możliwości, że zatriumfuje ktoś spoza tych dwóch dyscyplin, jednak do tej pory tendencja jest jednoznaczna. Według naszych obliczeń, w najbliższym odcinku awans z pierwszego miejsca wywalczy Kamil Bednarek, a decyzją jury, w następnej fazie zobaczymy kogoś z dwójki Jędrzej Indebski i Leila – przewiduje Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

Obok wspomnianej trójki swoje talenty zaprezentuje wokalistka Kamila Mrozik, Studio Tańca UDS, Adam Machalica grający na harmonijce, kwintet dęty Emitels Brass oraz iluzjonista Maciej Kozłowski. Według kursów ekspertów Star-Typ Sport, za każde postawione 100 zł na zwycięstwo poszczególnego uczestnika, można odpowiednio uzyskać:

Kamil Bednarek – 176.40 zł

Jędrzej Indebski – 219.60 zł

Leila – 219.60 zł

Kamila Mrozik – 440.10 zł

Studio Tańca UDS – 880.20 zł

Adam Machalica – 880.20 zł

Emitels Brass – 1759.50 zł

Maciej Kozłowski – 2639.70 zł

Więcej szczegółów na stronie www.sts.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.