Kolejne odsłony luksusowego życia w Chelsea w sierpniu na CBS Drama!

Ekstrawagancki serial „Modne życie w Chelsea”, zdobywca nagrody BAFTA, ukazuje życie grupy młodych ludzi z zamożnej dzielnicy Londynu, pławiących się w dostatku. Nie brakuje im pieniędzy na luksusy, nie muszą przejmować się wydatkami, a jednak ich codzienność jest daleka od sielanki. „Modne życie w Chelsea” pełne jest bowiem plotek, miłosnych trójkątów i zaciekłych wrogów. Sezon 2. od 5 sierpnia w dni powszednie o godzinie 12.00 (powtórki o godzinie 22.00) tylko na CBS Drama. Sezon 3. od  22 sierpnia w tych samych godzinach.

 

Najmodniejsze stroje, piękne wnętrza, obiady w drogich restauracjach – to codzienność bohaterów „Modnego życia w Chelsea”. Wszystko to jest jednak zaskakująco chaotyczne, nieprzewidywalne i pozbawione kontroli. Jak się okazuje, pieniądze szczęścia nie dają, a młodzi ludzie mieszkający w prestiżowej dzielnicy Chelsea, co chwila zmagają się z problemami.

W 2. sezonie  nie zabraknie dramatycznych sytuacji. Spencer będzie cieszył się życiem wyluzowanego singla do czasu, gdy jego sercem nie zawładną dwie kobiety – nowa w towarzystwie Louise i Caggie, miłość z dzieciństwa. Millie pozna zaskakujące plotki na temat Hugo, co sprawi, że jej świat wywróci się do góry nogami, a Ollie i Chloe będą starali się z całych sił uchronić swój związek przez rozpadem. Ta cała, dość hałaśliwa i nieokiełznana ekipa znajomych, spotka się na wspólnych urodzinach Francisa i Marka-Francisa, podczas których ujawniona zostanie sensacyjna wiadomość, która odmieni życie wszystkich bohaterów…

W sezonie 3. również nie zabraknie emocji. Akcja nabierze tempa po tym, jak pod koniec sezonu 2. Caggie zignoruje Spencera. Najlepszy przyjaciel Olliego, Richard, zostanie wprowadzony do towarzystwa, a Jamie i Spencer rozpoczną rywalizację o nową dziewczynę w towarzystwie – Kimberley, wplątując się we wrogi układ z Louise. Ollie postanowi podjąć ostateczną decyzję o znalezieniu partnera, zaś nienawiść pomiędzy Millie i Rosie będzie się nasilać.

2. i 3. sezon programu „Modne życie w Chelsea” w sierpniu o godzinie 12.00 i 22.00 tylko na CBS Drama!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.