, ,  

„KOLEJNA SUKA BEZ SERCA?- kto powiedział tak o Ani Musze?

Ten sam, który twierdził, że Mrozu jest gejem!

Jeszcze jeden celebryta, czy może bloger broni zwierząt, tym samym podziela zdanie Joanny Krupy i jedzie po Ani Musze, za to, że na premierze w Warszawie Oh Karol2 założyła futro, Norbert Afera Żyła.

Norbert nie tylko wyjaśnił bardzo dosadnie o co mu chodzi na swoim blogu ale także skomentował na profilu portalu społecznościowego Ani Muchy , co o nie j myśli, wrzucił zdjęcie a pod nim podpis, mocny podpis.

Przy okazji porównał Muchę do Moniki Jarosińskiej, która dzięki skandalowi z Dodą chce wypromować siebie i swoją płytę.

(…)Dwie panie szczególnie zasługują na taką uwagę, Jarosińska i Mucha, czym się różnią??  Prawie niczym, obydwie są w stanie zrobić dosłownie WSZYSTKO aby zaistnieć. Jedna Pani łga aby sprzedać płytę…lub siebie medialnie po wieloletniej niemal że wiekowej medialnej ciszy na temat swojej osoby. Ta druga natomiast zakłada na siebie futro martwego zwierzęcia aby następnie pewnie udać głupią i niedługo usłyszymy iż owe futro to tylko sztuczna imitacja(!)…ach ci celebryci zrobią wszystko,  posuną się do najgorszego łgarstwa aby tylko zasłynąć!  Mucha ma teraz dwa wyjścia, wybrąc jak Rosati o czym mowa wyżej, lub iść w zaparte niczym bezwzględna, zima i wyrachowana suka, która z zimnym sercem dalej będzie twierdzić iż promowanie zabijania, jest czymś zupełnie normalnym w XXI wieku. Masakra! aby tacy niby ucywilizowani ludzie taką ciemnotę odpierdalali, szok! Od paru lat staram się współpracować z organizacjami broniącymi praw zwierząt.(…)]pisownia oryginalna] – czytamy na blogu Norberta.

Całość wypowiedzi, możecie przeczytać TUTAJ

Ma racje?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.