,  

Kolejna kłótnia Józefowicza w TzG!

Tym razem z producentką show!

Ktoś kto zatrudnił Janusza Józefowicza w Tańcu z gwiazdami, chyba liczył na to, że choreograf z kimś się pokłóci. Ktoś jednak nie przewidział, że grono wrogów Józka z dnia na dzień  będzie co raz większe.

Na planie show nie jest dobrze, Natasza płacze za kulisami, Janusz rzuca przekleństwami. Na wizji nie jest lepiej, Józefowiczowi od pierwszych odcinków puszczają nerwy. Mąż Urbańskiej jest już skłócony z Piotrem Gąsowskim, Iwoną Pavlović a teraz dostało się producentce TzG, Agnieszce Konieckiej.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że jesteś szczęściarą? – powiedziała Koniecka do Urbańskiej podczas ich pierwszego spotkania. Myślicie, że chodziło o męża tancerki? Nic podobnego, chodziło o posadę jaką dostała w TVN-ie.

Niejedna osoba chciałaby być na twoim miejscu – dodała producentka. Janusz Józefowicz podobno nie był zadowolony z takiej sytuacji, kiedy ktoś rozmawia z jego żoną za jego plecami. Koniecka chciała dać Nataszy wskazówki co do prowadzania show a wiadomo jest, że do tego ma wyłączność ma tylko Józefowicz.

Jak myślicie, jak długo Józefowicz pogrzeje jeszcze miejsce jurora?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Kolejna kłótnia Józefowicza w TzG!

You must be logged in to post a comment.