Kolejna bitwa The Voice of Poland

Kto przejdzie dalej, kto odjedzie do domu?

Na pierwszy ogień poszedł Adam Miroszczuk i Gabriel  Fleszar. Panowie wykonali  utwór Oddziału Zamkniętego, Party. Adam i Gabriel z grupy Nergala  swoje wykonanie mogą zaliczyć do udanych. Jednym podoba się Adam , drugim Gabriel. Po zastanowieniu się Nergal wybiera Gabriela.

Ola Galewska i Patrycja Kawęcka z zespołu Ani Dąbrowskiej. Dziewczyny zaśpiewały numer Dusty Springfield „Son of a preacher man”. Trzem jurorom bardziej podobała się Ola, którą też wybrała Ania.

Kasia Lisowska i Ania Sokołek od Piaska, które wykonały „Hot n Cold” Katy Perry. Utwór wyszedł paniom rewelacyjnie. Od jurorów każda dostaje same komplementy, jednak dalej do gry wchodzi Kasia wybrana przez swojego trenera.

Kaja Domińska i Marta Florek wykonały piosenkę Edyty Bartosiewicz „Przemoknięte serca miast”. Jedna z chrypką w głosie, druga na słodko, która przejdzie dalej?

– Niedoskonałość i magia przeciwko totalnemu warsztatowi? W programie zostaje Kaja – mówi Kayah.

Ola Kasprzyk i Filip Sałapa  śpiewają „I love Rock’n’Roll” z repertuaru Arrows. Z  utworem według Nergala lepiej sobie poradził Filip.

Kasia Klimczyk i Kasia Jaźnicka od Ani Dabrowskiej, wykonali INXS „Never Tear Us Apart. Jurorzy byli jednogłośnie za Kasią, ale przeszła dalej Kasia Klimczyk.

Marcin Koczot przeciwko Filipowi Moniuszko. Zaśpiewali Foreigner „I Want To Know What Love Is”.Tu zdania jurorów są podzielone, jedni wolą Marcina, inni Filipa. Wybierała Kayah a ta wybrała Filipa Moniuszko,

Antek Smykiewicz i Martyna Ciok w kawałku „Stop and Stare” One Republic. Wygrywa Antek.

Zwycięska ósemka II bitwy show

Drużyna Kayah: Kaja Domińska , Filip Moniuszko

Drużyna Andrzeja:  Antek Smykiewicz , Kasia Lisowska

Drużyna Ani:   Aleksandra Galewska , Kasia Klimczyk

Drużyna Nergala:  Filip Sałapa , Gabriel Fleszar

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.