,  

Kochanek jest skończony dla TVN

 Nie zastanawialiście się, czemu w Tańcu z gwiazdami nie ma już Roberta Kochanka czy też Edyty Herbuś? Tak to jest jak się podpadnie stacji telewizyjnej.


To dzięki występowi w show kariera Roberta Kochanka nabrała innego zwrotu w jego życiu . Dlaczego teraz jest inaczej ? Ano dlatego, że tancerz swojego czasu udzielił Gali interesującego wywiadu, gdzie nie ważył na słowa. Ze stacjami nie należy zadzierać bo można dużo stracić, przekonała się już wcześniej Edyta Herbuś. I podobnie jest z Kochankiem.

Kochanek w Gali powiedział :

To my, tancerze wymyślamy choreografię. Zostawiają nam pełną dowolność. Najgorsze, że kiedy kończy się program, to prowadzący, a czasem jurorzy dziękują za choreografię nie nam, tylko Agustinowi Egurroli. To nie jest w porządku. Nie będę dziękował Egurroli. Augustin, z całym szacunkiem, nie ma z większością tych układów tanecznych nic wspólnego.

Kochanek powiedział też, że głosowanie smsami to jedno oszustwo, że jurorzy nie są bezstronni a tancerze zarabiają nieproporcjonalnie do swojej pracy, więc za mało.

TVN nie zaprasza Kochanka do udziału w show i dlatego nie możemy podziwiać jego popisów tanecznych z czym tancerz nie potrafi się pogodzić.

Nie może się pogodzić z tym, że nie złożono mu propozycji wystąpienia w show – mówi tygodnikowi Gwiazdy znajomy tancerza. Uważa, że miał swój wielki wkład w sukces programu, a teraz nikt o tym nie pamięta.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.