Kłopoty Edyty Górniak

Kapif

Nie spodziewała się, że będzie miała ich aż tyle

Wszystkie kłopoty zaczęły się po tym jak do sądu w Warszawie wpłynął wniosek o podział majątku z byłym mężem Dariuszem Krupą. Przeciwko Edycie Górniak ma zeznawać matką Górniak-Jasik, która powiedziała – Wystarczy jedna prośba Darcia, a pojawię się w sądzie, żeby powiedzieć jak było. Podobnie chce postąpić siostra piosenkarki Małgorzata , która chce ujawnić wszystkie tajemnice swojej sławnej siostry – Edyta ma nas wszystkich za nic.

Gdy Edyta zaczęła współpracę z Mają Sablewską, zerwała wszelkie kontakty z ludźmi z którymi pracowała. Byli to ludzie, którzy czuwali nad jej wizerunkiem, którzy pocieszali, kiedy ta w środku nocy dzwoniła i się wyżalała. I zawsze mogła liczyć na słowa otuchy. Gdy Maja została jej menadżerką, Edyta olała wszystkich. Teraz chciałby znowu się z nimi zaprzyjaźnić. Tylko oni już tego nie chcą.

Wydanie płyty i powrót na scenę z nowym repertuarem mogą się więc okazać dla Górniak trudniejsze, niż jej się wydawało. Wygląda na to, że może liczyć jedynie na wsparcie nowego ukochanego – prawnika Piotra. Poza tym swoje sprawy wzięła po raz kolejny w swoje ręce. Czyżby nie dawała rady?

Zobacz też:Sekret Cezarego Żaka

źródło: Fakt.pl

fakt

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.