,  

Kliment zakochał się w Górniak!

Kapif

Znajomi tancerza odradzają mu pakowania się w coś co nie jest realne.

Jan Kliment i Edyta Górniak razem zatańczyli w ostatniej edycji Tańca z gwiazdami. W każdej edycji tanecznego show doszukuje się romansów między tancerzami i gwiazdami. Nie zdarzyło się jednak tak, by dawno po zakończonej edycji coś się jeszcze wydarzyło między uczestnikami show. Na salonach plotkuje się, że Jan Kliment zakochał się w Edycie Górniak. Tancerz podobno nie może zapomnieć swojej partnerki z TzG.

Para poznała się w sierpniu, przed ostatnią edycją show „Taniec z gwiazdami”. Z każdym odcinkiem, z każdym spotkaniem na sali treningowej uczucie Jana stawało się coraz bardziej płomienne.

Gdy Edyta spadła ze schodów w swym domu i trafiła do szpitala, Kliment był jedną z pierwszych osób, które przybiegły jej z pomocą. Potem, gdy para odpadła z programu, nie był w stanie opanować emocji i żalu, że ich wspólna przygoda się kończy. Jego łzy zobaczyła cała Polska. Znajomi Klimenta już wtedy mówili, że to, co on czuje, to nie tylko przyjaźń czy chwilowe zauroczenie. Wszyscy mieli jednak nadzieję, że czas uleczy serce tancerza, a jego miłość ostygnie. Tak się niestety nie stało.- pisze Fakt.

Po zakończonym programie, Jan zamieszkał z Lenką, para zaręczyłą się. Jednk to była tylko chwila. Lenka szybko zorientowała się , że jej narzeczony jest sercem gdzie indziej.

Wyprowadziła się, każąc mu się zdecydować – z kim chce być. I choć od końca show TVN minęły już prawie dwa miesiące, a znajomi tłumaczą mu, że jego uczucie nie ma sensu, to on nie potrafi zapomnieć o Górniak.- dodaje tabloid.

Przypomnijmy,że piosesnkarka jest obecnie w związku z prawnikiem Piotrem Shrammem, a Kliment liczy na cud.

Zobacz też: Co musi mieć facet Kasi Zielińskiej?

źródło: Fakt.pl

kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Kliment zakochał się w Górniak!

You must be logged in to post a comment.