, ,  

Kliment nie kłóci się z Górniak

 A jeśli odbuduje swoje mięśnie to wygra show!


Edyta Górniak jak już za coś się weźmie to kończy z sukcesem i tak jest podobnie z Tańcem z gwiazdami. Super Express zajrzał na salę treningową TzG, gdzie trenowali  Edyta i Jan i podpytał obojga jak im się współpracuje, i jaką uczennicą jest Edyta.

Bardzo ciekawie. Edyta to utalentowana osoba, która chce się uczyć i robić fajne rzeczy. Jest pracowita, pilna. Przychodzi wcześniej na treningi, żeby się do nich przygotować. Gdy tylko się do czegoś weźmie, to zrobi to na sto procent. Dobrze nam się razem trenuje i nie wierzcie w to, że się kłócimy
.
– powiedział Kliment tabloidowi.

Edyta jest bardzo zadowolona z udziału w show – "Taniec z gwiazdami" jest dla mnie dużym wyzwaniem. Mam sporo pracy do wykonania. W tańcu pracuje się inaczej niż na scenie, inaczej oddycha i ma się inną sylwetkę. Ale cieszę się, że tu jestem.

Kliment jest pewien, że Edyta da sobie radę z wieloma tańcami zarówno w standardach  i w tańcach latynoamerykańskich.

wiczyliśmy już quickstepa i jive'a. Jak na razie nie mam zastrzeżeń. Ale i tak wszystko jest w rękach widzów.– dodaje Jan.

Edyta jest pewna,  że jej droga w Tańcu z gwiazdami nie będzie krótka!

A nasze głosowanie ciągle trwa, póki co wierzycie, że piosenkarka wygra show. Czy macie rację? Okaże się za kilka miesięcy 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.