, ,  

Kliment ma problem z Górniak!

 Znany ze swojej anielskiej cierpliwości tancerz, ma dość Edyty Górniak i jej menedżerki Mai Sablewskiej! Może być afera!


Jan Kliment znany jest jako człowiek o niezwykłej cierpliwości i dobroci. Zniósł ambitną Nataszę Urbańską, która ciągle liczyła się tylko ze zdaniem swojego męża Janusza Józefowicza. Doprowadził do półfinału anty taneczną Katarzynę Grocholę. Dlatego producenci uznali, że będzie świetnym partnerem i trenerem Edyty Górniak. Ta jednak pobije chyba wszystkie kapryśne gwiazdy i ma wielkie szanse na wyprowadzenie z równowagi tancerza.

Problem polega na tym, że Edyta dużo pewniej czuje się, gdy na okrągło jest przy niej menedżerka, Maja Sablewska. A to z kolei przeszkadza Jankowi, który chce by jego partnerka koncentrowała się na tańcu, a nie na opinii swojej wszystkowiedzącej agentki – mówi w rozmowie z Twoim Imperium osoba z produkcji show. Tancerz na razie nie chce niczego głośno komentować, ale ci, którzy go znają, prorokują, że jeszcze trochę, a uprzejmemu, spokojnemu Czechowi puszczą nerwy i będzie afera. Może to wytrzyma, ale jest mu trudno. Z coraz większą niechęcią trenuje.

Edzia ma wielką szansę na wygraną, patrząc na Wasze głosowanie. Jednak czy Jan Kliment wytrzyma takie napięcie? Pewnego dnia może być afera!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.