,  

Kliment i Górniak mają romans?

Michał Pieściuk / newspix.pl

Katarzyna Grochola będzie wściekła?

Pamiętamy jak Katarzyna Grochola odpadła z Tańca z gwiazdami i co się działo później. Pisarka jeszcze długi czas spotykała się z Janem Klimentem. razem bywali na imprezach i plotkowano, że coś między nimi zaiskrzyło. Na szczęście były to tylko plotki.

Natasza Urbańska być może byłaby w podobnej sytuacji, ta jednak ma bardzo zazdrosnego męża, Janusza Józefowicza, który pilnuje każdy krok żony. Przyszedł czas więc na Edytę Górniak, która z Jankiem zaprzyjaźniła się chyba najbardziej.

Gdy Edyta Odpadła z Tańca z gwiazdami, łzy lały się po obu stronach, zarówno Edyta płakała jak i Janek nie ukrywał swojego wzruszenia a na dodatek ten wzrok, którym mało nie zjadł piosenkarki. Show się skończyło ale ich przyjaźń trwa.

Jak dowiedział się Fakt,  wokalistka która będzie gwiazdą podczas sylwestrowego koncertu Dwójki, zaprosiła Janka, by razem z nią wystąpił na scenie.

Partner Edyty Piotra Schramm powiedział niedawno w DDTVN , że nie jest zazdrosny o Jana. Jan tez nie jest sam, ma narzeczoną Lenkę z poza show-biznesu.

Od przyjaźni jest niedaleko do miłości, czy między tymi dwojga zaiskrzy?

Zobacz też: Colin Farrell boi się rodziców Alicji!

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Pamiętacie jak Edzia mówiła o problemie ze zbliżaniem się do mężczyzny? Szybko się go pozbyła !

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.