Kinga Rusin jest gotowa na miłość

Fakt

Zdradza jej przyjaciółka…

Kinga Rusin od kilku miesięcy związana jest Markiem Kujawą. Prezenterka stara się by nie ingerowano w jej miłość i by informacje nie wydostawały się do mediów. Mając jednak  gadatliwych znajomych, trudno jest by coś nie przedostało się do brukowców.

Wreszcie i dla niej zaświeciło słońce. Po latach cierpień i niepowodzeń Kinga ma nadzieję, że znalazła to, czego tak długo szukała – mówi jej przyjaciółka w rozmowie z Takie jest życie. Jest zakochana i co najważniejsze gotowa na miłość. Sama mówi, że ten nowy mężczyzna to jest wreszcie facet dla niej. Pojawił się prawie jak książę z bajki o Kopciuszku. Spotykają się już od kilku miesięcy i ta znajomość świetnie rokuje na przyszłość. Marek ma klasę, prestiżowy zawód, świetną prezencję. Jest prawnikiem i pochodzi ze znanej adwokackiej rodziny z dużymi tradycjami. Jest inteligentny i błyskotliwy. Tym najbardziej ją zauroczył. Bardzo odpowiada Kindze intelektualnie. Można śmiało powiedzieć, że nadają na tych samych falach.

Ona nie ma jakichś niebotycznych wymagań, jeśli chodzi o faceta. Chce, jak każda kobieta, być kochana, rozumiana i szanowana. Chce też żeby mężczyzna, któremu odda swoje serce, był jej partnerem, a nie panem i władcą, który po przyjściu do domu wydaje rozkazy i czeka, aż mu się podstawi obiad pod nos.

To nie koniec zwierzeń znajmomej, powiedziała też o Kindze i jej związku z Lisem.

Wiem, że Kinga nie lubi tego tematu i nie chce o tym rozmawiać, ale kiedyś, gdy była jeszcze żoną Tomka, każde wyjście na koncert czy wystawę było traktowane jak strata czasu. W domu rządziła polityka i dziennikarstwo przez duże D, a nie zwyczajne życie i ludzie przyjemności – kontynuuje jej znajoma. Kinga dusiła się w tym związku, a swoje plany odkładała na później. Wszystko dla dobra dzieci i męża. Jednak, jak się wkrótce okazało, jej poświęcenie wcale nie zostało docenione.

Jak było na prawdę wiedzą tylko Lis i Rusin, ale gratulujemy znajomych 🙂

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.