,  

Kinga Rusin i Dorota Wellman nadal nie rozmawiają ze sobą

Jedynie w wyjątkowych służbowych sytuacjach

Jakimi dobrymi aktorkami  można być przekonały wszystkich Dorota Wellman i Kinga Rusin na gali rozdania Wiktorów 2010. Panie od dłuższego czasu omijają się jak ognia. Poszło o to ,że Wellman skrytykowała książkę Rusin ,ta się obraziła.

Na gali Wiktory 2010 pani jednak chętnie razem pozowały, Rusin gratulowała Dorocie zdobycia statuetki Wiktora. Jak sie okazuje to tylko gra pozorów.

Trzeba gratulować, bo nagrody są przyznawane przez pewną kapitułę. Akademia telewizyjna składa się z osób, które o telewizji wiedzą wszystko i to po prostu jest z szacunku dla tych osób, dla ich dorobku i tyle – uzasadniła swoje zachowanie względem Doroty Kinga.

Okazuje się, że za wszystkim stoi szef TVN- Edward Miszczak.

Dyrektor programowy TVN irytował się, że jego podopieczne zachowują się jak dzieci okładające się łopatkami w piaskownicy, a ich potyczki psują wizerunek stacji. To on podobno zasugerował Rusin, by wyciągnęła do rywalki rękę – czytamy w Na żywo.

Rusin nie potrafi wybaczyć Wellman, jej krytyka bardzo zabolała dziennikarkę.

Krytyka Wellman dotknęła ją boleśniej, niż sama jest skłonna się do tego przyznać. Szczególnie, że przed całą książkową aferą Kinga szczerze lubiła Dorotę i dlatego nie spodziewała się takiego ataku z jej strony – wyznała tabloidowi znajoma Rusin.

Panie mogły by być aktorkami. Zadzacie się?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.