,  

Kinga nie odchodzi z TVN!

 Plotki, ploteczki a niejednokrotnie nie maja nic z prawdą. Jednak w każdej plotce jest ciut z prawdy. Jak się  okazało koniec kariery Kingi to tylko plotka.


Kinga Rusin zna swoją wartość i każdą plotkę o swoim końcu odrzuca. Niedawno jeden z tabloidów plotkarskich doniósł, że Kinga Rusin może stracić swoją pracę prezenterki w TVN. Stacja rzekomo chce promować nowe twarze. Kinga dementuje tę plotkę.

Nie czuje się w żadnym wypadku zagrożona! – mówi w rozmowie z Faktem Rusin. – Wskaźniki oglądalności mamy razem z Bartkiem Węglarczykiem najwyższe ze wszystkich prowadzących „Dzień dobry TVN” – wyjaśnia spokojnie prezenterka.

Jednak plotki zawsze mają swój powód. Skąd się w takim razie wzięła taka informacja?

Całe zamieszanie powstało za sprawą Weroniki Marczuk-Pazury, gdy została przyłapana na wzięciu łapówki. You Can Dance stanął pod znakiem zapytania a przeciwnicy Rusin skorzystali z okazji rozsiewając takie właśnie niedorzeczne plotki.

Program oczywiście będzie realizowany. Nowego jurora, który zastąpi Weronikę, wyłonimy już na początku grudnia – mówi nam Rusin. – Chyba byłoby więc błędem, gdyby nagle ktoś ze mnie zrezygnował – kończy pewna siebie prezenterka.

Podobno nie ma ludzi niezastąpionych. Czasem dobry jest dystans do siebie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.