,  

Kim jest Isis Gee która wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Opublikowana dziś lista osób, które wezmą udział w ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami” nie zrobiła na nikim wielkiego wrażenia.
 
Jedno nazwisko jedynie wzbudziło poruszenie wśród wszystkich. Był to zapewne as w rękawie producentów show. Isis Gee była nikomu nieznaną nową gwiazdą telewizji. Postanowiliśmy trochę poszperać i dowiedzieć się, kim jest ta tajemnicza dziewczyna.


A oto kilka szczegółów z życia Isis Gee:

Isis Gee była tak zwanym "cudownym dzieckiem". Zaczęła występować na scenie i śpiewać mając 5 lat zawsze znajdując radość w bawieniu publiczności. Już wieku 12 lat zarabiała pieniądze jako zawodowa piosenkarka.
 
Rodzice ISIS GEE zawsze mówili jej by miała serce i umysł otwarte… by chłonąć i uczyć się wszystkich stylów muzycznych. Jako małe dzieco, zaczęła uczęszczać na prywatne lekcje emisji głosu. Wykonywała muzykę klasyczną, pop, R&B, jazz, broadway oraz country.

Teatr był róniweż ogromna pasją ISIS, swoje dziecięce lata spędziła biorąc udział w wielu musichallach.

Mając 17 lat wygrała Międzynarodowy Konkurs Talentów w Los Angeles, California. Isis aktywnie kontynuowała występy na scenie i w tym samym roku wygrała jeszcze dwa konkursy talentów, które potwierdzaly wiarygodność jej wokalu oraz umiejętności jako wykonawcy. Wygrane pieniadze inwestowała w siebie, szkoliła głos, brała lekcje muzyki, ruchu scenicznego.

W wieku 19 lat, zaśpiewała na dwóch albumach jazzowych, wzięła udzial w trwająceym 1.5 roku tournee po Azji legendarnego Toni Bennetta, jak również wystąpiła z McCoy Tyner (John Coltrane, Stanley Clarke, Bill Evans).

Przygotowując swoją debiutancką płytę ISIS została otoczona najlepszymi producentami i przedstawicielami firm z branży muzycznej. KK (Sting, Craig David, Bjork, Dido, Nelly Furtado, Kylie Minogue, Britney Spears, Natalie Merchant) i laureat Grammy 2006, Simon Gogerly (U2, Elton John, Sarah McLachlan, Gwen Stephani, J-Lo, Missy Elliot,) przybyli do Polski z Wielkej Brytanii by rozpoczać asystowanie Isis Gee w realizowaniu jej artystycznych wizji do albumu “HIDDEN TREASURE.” Album opracowany został przez Tima Younga w Metropolis Studios London, Wielka Brytania (Madonna, Massive Attack, Cold Play, David Bowie, itd.)

Styl muzyczny Isis Gee klasyfikowany jest jako współczesny, elegancki pop z elementami wyrafinowanej arii. Jej głos obejmuje każdy składnik… wszechstronny i niesamowicie wiążący… jednocześnie beztroski i anielski, podczas gdy dodaje niskie i spokojne wibracje… wystraczająco kojący by ukołysać do snu, pochłonąć zmysły kontrolą i zakresem głosu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.