Kim jest Edyta Zając?

ImageJuż niedługo Edyta Zając będzie żoną Cezarego Pazury i matka jego dziecka.


Magazyn Show postanowił dowiedzieć się trochę więcej o przyszłej Pani Pazurze.

Edyta urodziła się w Krakowie, w Nowej Hucie. Była najmłodszym dzieckiem państwa Zając, którzy mają jeszcze trzech synów. W szkole Zając niczym się nie wyróżniała. Nauczycielka z liceum z trudem ją sobie przypomniała.

Siedziała zawsze w ostatniej ławce. Niepytana, nie wyrywała się. Była małomówna. Trudno nawet powiedzieć, czy jest umysłem ścisłym, czy humanistką. Uczyła się przeciętnie, ale nie sprawiała kłopotów. Jedyne, czym wyróżniała się w szkole, to może czasem strojem. Lubiła podkreślać urodę, farbowała włosy, nosiła króciutką spódniczkę. Jej związek z Cezarym Pazurą był dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Gdyby nie to, naprawdę trudno byłoby ją zapamiętać wśród tłumu uczniów – powiedziała nauczycielka Zając.

Obecnie Edyta chętnie pozuje do zdjęć, udziela słodkich wywiadów i prowadzi swój program. Jej znajomi nigdy  nie znali jej z tej strony.

Na pewno nie da się o niej powiedzieć, że była rozrywkowa i towarzyska. Unikała też papierosów i alkoholu. Czytałam, jak pewnie większość jej znajomych, wywiady z Edytą. Tak wygadanej i śmiało opowiadającej o sobie jej nie znaliśmy.

Cicha woda brzegi rwie, cicha spokojna dziewczyna wyrwała znanego aktora i błyszczy u jego boku.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.