Kim jest Anna D ? (video)

ImageZnana tylko z krytykowania polskich gwiazd muzyki niejaka Sara May tym razem przyczepiła się na swoim blogu innej piosenkarki.


Pojechała już chyba po największych gwiazdach polskiego show-biznesu i chyba się jej skończył repertuar, bo tym razem zjechała ciut niżej. Tym razem na tapecie jest Anna Dąbrowska, znana z takich utworów jak Charlie Charlie, Nigdy więcej nie tańcz ze mną czy Nie mogę cię zapomnieć .

Co o niej napisała największa krytyczka ?

CAA PRAWDA O ANNIE D. !!!
Miałam nie wspominać o tym kimś na blogu, bo rzadko piszę o ludziach bezbarwnych, którzy nie wywołują we mnie żadnych emocji: ani tych złych, ani dobrych. Ona była mi obojętna, dopóki nie natrafiłam na ten zabójczy materiał. Oto i cała prawda o Annie D. !

Nie mogę uwierzyć, że to się działo naprawdę. Próba polskiej "piosenkarki". Choć przypomina to raczej kabaret nieudolnych i karykaturę śpiewu. Ciekawe czy Wam się również spodoba tak bardzo jak mnie? Po prostu powalający wokal na żywo.

Ciekawe co to za „zaprzyjaźniony" doradca namówił ją do umieszczenia tego czegoś, co ewidentnie pokazuje prawdę o jej pseudo śpiewie? Nie mogę również uwierzyć, że ta osoba wykonuje na swojej trasie koncertowej utwory Modern Talking czy Abby? I to do tego aż tak fatalnie !!!

Wiadomo, że nikt normalny i zdrowy na umyśle nie będzie tych jej wypocin dla zgorzkniałych i zakompleksionych kobiecin słuchać, mimo lansowania ich w największych rozgłośniach radiowych, więc robi co może i śpiewa sprawdzone przeboje.

Nie trzeba mieć słuchu, żeby usłyszeć jaka to kaszana.

To video i inne jej muzyczne dokonania powinni puszczać w publicznych toaletach na lepsze wypróżnianie się. Od razu szybciej by szło.

Przerażenie gwarantowane pod tym linkiem pod warunkiem oczywiście, że interesuje Was w ogóle niejaka szansonistka Dąbrowska.

Szkoda, że pani Sara nie pokaże jaka z niej wokalistka i tylko wypisuje same bzdety na swoim blogu.

Nam osobiście bardzo się podoba śpiew Ani Dąbrowskiej a to jedna z jej piosenek.

{youtube}HR6E1UbLOU0{/youtube}

 

Czy Wam się podoba ta piosenka?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.