, , ,  

Kiedy Doda zacznie „zabijać” ?

Ciąg dalszy konfliktu Doda – Grupa Operacyjna.


Przedstawiamy kolejną informację MBrother'a, świadka zajścia w windzie, podczas gali Viva Comet

"Widząc coraz więcej ataków na ten produkt marketingowy (Pewex-owej Barbie) ze strony artystów, postanowiłem się przyłączyć i mam nadzieję, że po mnie przyłączą się inni, również Ci wystraszeni wszystkiego przerywając swoje salonowe "szeptanie" prawdy na jej temat.. Mając jeszcze resztki nadziei oceniam Dodę jako produkt marketingowy, nie jako osobę.
Oczywiscie juz z daleka widzę obronę tych wielkich, medialnie bogatych gwiazd. Dodzie wypada bo tyle jest na rynku… Jedyne co jej wypada, bądź już wypadło to chyba mózg !
Co jeszcze  ? A no nic poza tym, że tak naprawdę jak kogoś nie zna i niespodziewanie ją zaczepi, to każdą jej wypowiedź kontroluje MENEDZERKA, która wchodzi jej jak najszybciej w słowo, żeby przypadkiem coś nie wyszło na jaw – bardzo dobrze pamietam tą sytuację. Ta jej cała wymyślona wcześniej głupota była bardzo mocno przygotowywana, ale jeszcze głupsze od tego jest stosowanie się do tego co ktoś wcześniej wymyślił – przy okazji samemu sobie szkodząc. Chłam i szajs. O wywiadzie dla WPROST-u i odpowiedzi dotyczącej aborcji nie będę się wypowiadał, bo mam swoje zdanie, którego zresztą też się nie boję – jestem przeciw, ciekawe tylko co byłoby jakby jej rodzona matka z tego skorzystała – byłoby więcej spokoju! Zapamiętaj jedno – nie ważne ile pieniędzy na tych wypowiadanych nie Twoimi ustami bzdurach zarobisz ("ucząc" przykładem młodsze pokolenie) – ważne jak przeżyjesz swoje życie.
Nie sztuką jest wyłożyć pieniądze na pseudo marketing i "jechać" po wszystkich – sztuką jest robić dobre wybory i w ten sposób dotrzeć do ludzi. Albo inaczej, poprostu będąc nieznanym zrobić utwór i go sprzedać… w ogromnym nakładzie. Niestety … skoro płyty i utwory nie sprzedawały się dobrze, trzeba było ludzi przyciągnąć w inny sposób i przy okazji "wcisnąć" im wszystko co się da, a ludzka reakcja jest normalna – ciekawe co ona nagrała ? Dać się wkupić w łaski i na takim wózku można jechać. Jedni wygrali muzyką, Ty wygrałaś promocją, co dla mnie oznacza jedno – przejście do najniższej półki artystycznej.
Trzeba być chorym zeby takie rzeczy robic dla pieniedzy ! Jedni dla nich pobiją, inni zabiją. A następni będą przyklaskiwać. Zastanów się  produkcie o nazwie D., chociaż musiałbym Ci jeszcze przygotować długą instrukcję na temat jak to się robi (zastanawia) a na to niestety nie mam już czasu. Jeśli jeszcze jesteś człowiekiem to odpowiesz – ale jak człowiek, jeśli nie – zamilkniesz, bo tak doradzą Ci marketingowcy, a Ty okażesz się uzależnionym od nich tchórzem."

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.