Kevin Bacon walczy z żoną

Kevin Bacon pozazdrościł  swojej żonie – aktorce Kyrze Sedgwick, grającej w przeboju stacji 13TH STREET Universal „Podkomisarz Brenda Johnson” i nabrał ochoty na spróbowanie swoich sił w telewizyjnym serialu. Już wkrótce będzie rywalizował z ukochaną o czas antenowy. Właśnie przyjął rolę agenta FBI.

 

Aktor zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Kevina Williamsona, który opowiada historię seryjnego mordercy. Serial nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Kevin Bacon wcieli się w detektywa – Ryana Hardy’ego, który zajmuje się badaniem sprawy brutalnych morderstw. Akcja serialu rozpoczyna się w chwili, gdy Ryan Hardy odkrywa, że Carroll, którego kiedyś aresztował, jest założycielem podziemnego kręgu seryjnych morderców. Pojawiły się plotki, że produkcja najprawdopodobniej zostanie zatytułowana „Cult”.

 

Dla Kevina jest to pierwsza główna rola w serialu. Na szczęście może on liczyć na wsparcie, pomoc i doświadczenie ze strony swojej żony – aktorki Kyry Sedgwick. Kyra od kilku już sezonów wciela się w postać pani detektyw w kryminalnym serialu „Podkomisarz Brenda Johnson”. W Polsce 5. sezon  można oglądać na kanale 13TH STREET Universal, w każdą środę o godz. 21:00. To właśnie dzięki temu serialowi, żona Kevina Bacona zdobyła ogromną popularność oraz uznanie. Za kreację Brendy Johnson otrzymała nagrodę Emmy oraz Złotego Globa.

 

Właściwie niewiele brakowało, abyśmy w roli pani podkomisarz oglądali dziś kogoś innego. Kiedy pojawiła się propozycja zagrania w telewizyjnej produkcji, Kyra nie była przekonana czy powinna przyjąć zaproszenie. Decyzję o zagraniu w kryminalnym serialu podjął… Kevin. To on zgodził się mniej pracować i zajmować się dziećmi, kiedy jego żona będzie na planie zdjęciowym. Czy teraz Kyra odwdzięczy się mężowi, dając mu aktorskie wskazówki i ucząc go policyjnego żargonu?

 

Podkomisarz Brenda Johnson (The Closer)   sezon 5. –  w środy o 21.00.
Tylko na kanale 13TH STREET Universal

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.