,  

Kazimierz Mazur opuści „Taniec z Gwiazdami”?

TVN

Bukmacherzy znowu obstawiają.

Po letniej przerwie „Taniec z Gwiazdami” wrócił na antenę TVN. Cieszące się od lat niesłabnącą popularnością show, w którym celebryci prezentują swoje taneczne talenty, gromadzi przed telewizorami miliony widzów, którzy decydują o tym, kto odpadnie w danej odsłonie. Specjaliści firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) są zdania, że w najbliższym odcinku z programem pożegna się gwiazda serialu „Na Wspólnej” Kazimierz Mazur, który tańczy w parze z Bianką Żubrowską.

 

Rodzime gwiazdy ponownie stanęły na parkiecie programu „Taniec z Gwiazdami”. W poprzednim odcinku jury i widzowie zadecydowali, że widowisko opuści modelka i piosenkarka Marta Krupa. W najbliższą niedzielę, 18 września, z show pożegna się kolejna para, a specjaliści STS już wiedzą która.

Najmniejsze szanse na pozostanie w programie dajemy parze Bianka Żubrowska – Kazimierz Mazur. Związane jest to z faktem, że w głosowaniu SMS-owym nie zdobyli oni ani jednego głosu. Dlatego też jesteśmy przekonani, że jeżeli para ta będzie musiała walczyć o SMS-y widzów, będzie jej ciężko przejść do kolejnego odcinka „Tańca z Gwiazdami” – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. Natomiast na chwilę obecną najmniej prawdopodobne jest, że w najbliższym odcinku program opuści gwiazdor serialu „M Jak Miłość” – Kacper Kuszewski, który jest jednym z faworytów do wygrania całego programu – kończy Juroszek.

Każde 100 zł postawione w salonie STS na odpadnięcie pary Bianka Żubrowska – Kazimierz Mazur da wygraną w wysokości 219,82 zł. W wypadku, gdyby z programem pożegnała się para Anna Głogowska – Kacper Kuszewski, wygrana może wynieść aż 1934,46 zł.

Kto według Was w najbliższą niedzielę odpadnie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Kazimierz Mazur opuści „Taniec z Gwiazdami”?

You must be logged in to post a comment.