Kazimierz Mazur odpadł z „Tańca z gwiazdami”!

Bukmacherzy tym razem dobrze przewidzieli, kto następny?

Za nami kolejny, trzeci odcinek Tańca z gwiazdami. Tym razem nie było łez ale sporo się działo. Po raz pierwszy Janusz Józefowicz pokazał swoje pazurki, Iwonie Pavlović puszczają nerwy a Bill Ariunbaatar, poniża Nataszę Urbańską wypominając jej tanie z z nocego klubu w Los Angeles.

Program rozpoczęła Anna Wendzikowska, zatańczyła poprawnie. Punkty 9-6-9-9 zwróćcie uwagę na drugą ocenę od lewej to  ocena Józefowicza.

Jak drugi wystąpił Kazimierz Mazur. Już na pierwszy rzut oka widać buło , że taniec nie jest mocną stroną aktora. Jolanta Fraszyńska po raz pierwszy obniżyła skalę ocen i dała Kazikowi 8. To miało być Tango do interpretacji Mrożka. 5-4-8-6

Jagna Marczułajtis taniec ładny ale technicznie słaby Gąsek, dokończę zadanie, którego nie pozwoliłeś mi dokończyć..- Trudno jest tańczyć z nartami na plecach. Pani te narty zrzuciła – wypalił Józefowicz, kontynuując swoje myśli w sprawie tańca. 2-6-8-2

Aleksandra Kisio chyba daleko nie pojedzie na parkiecie. Aktorka nie czuje się a nim najlepiej. Wyglądasz pięknie, ale zabrakło mi tego pazura – powiedziała Fraszyńska, Galiński dodał – Tutaj nie było w ogóle tanga. Nie możemy robić z tanga takiego show.1, 6, 8, 1.

Dariusz Kordek wykonał jive’a . Taniec był poprawny i zachwycił nie tylko jurorów. Tak powinniśmy tańczyć jive’a – stwierdził Galiński.  Zaspokoiło moje potrzeby techniczne –stwierdziła Pavlović. 9, 6, 9, 9.

I Weronika Marczuk , która z Janem Klimentem wykonała tango. Fraszyńska oczarowana Weroniką, stwierdziła , że to właśnie ona rozgrzała parkiet do czerwoności. Józefowiczowi zabrakło dojrzałości do zatańczenia tanga i smutku. – To było tango argentino – stwierdziła Pavlović. I jest pierwsza 10 od aktorki! 2, 7, 10, 2.

Staszek Karpiel-Bułecka najbardziej spodobał się Józefowiczowi, który powiedział – Radość, szaleństwo, niefrasobliwość. 7, 7, 10, 8.

Kacper Kuszewski zatańczy tym razem tango i jak zwykle nas zachwycił. Jesteś pierwszym mężczyzną, któremu udało się wyjść obronną ręką z tego tańca – stwierdził Galiński.Józefowicz nadal się buntuje i zaniża oceny. Chyba uważa się już za eksperta tańca towarzyskiego.10, 8, 10, 10.

Katarzyna Pakosińska pochwaliła się jak dużo schudła w show i , że jeszcze chudnie. Razem ze Stefano Terrazzino zatańczyli jive’a. 4, 5, 9, 5.

Katarzyna Zielińska z Rafałem Maserakiem wykonali tango. Ubrani na czarno swoim wykonaniem oczarowali publiczność ale także jury, tylko nie Józka. 10, 8, 10, 10.

Wesoły Bilguun Ariunbaatar na parkiecie wyskakał z partnerką Janią Lesar jive’a. Urocze wykonanie , mimo że Galiński ocenił Billa,że tańczył jak wielbłąd nie żałował mu wysokiej oceny. Masz niewątpliwie wielki talent, ale technicznie leżysz – mówił Galiński. – Tańczysz jak wielbłąd na całych kopytach!.Poza studiem, Bill powiedział Nataszy, że bardzo mu się podobał jej nocny erotyczny taniec jaki wykonała w Stanach a który króluje w sieci. Ta nie straciła fasonu i szybko odpowiedziałaMam teraz wielu fanów! 8, 6, 10, 9.

I jako ostatni wystąpił ubrany w czerwony frak , wymalowany Michał Szpak.  Michał zatańczył tango. Nie możemy się doczekać kiedy zatańczy coś szybkiego, może cha-chę na razie przypadają Szpakowi same wolne tańce. Pavlović nie podobała się druga część występu, małe nóżki, „rameczka” i słabość techniczna. Józefowicz w tym odcinku robił na przekór Iwonie stwierdzając –To jest najlepsze tango, jakie dzisiaj widziałem. W ocenach dokładnie jest widać co się dzieje między jurorami a szczególnie między Januszem i Iwoną.1, 10, 9, 1.

I tak pierwsze miejsce zdobyli Kacper Kuszewski z Anną Głogowską! Drugie miejsce zajmuje Zielińska z Maserakiem, a trzecie – Bil i Jania. Odpadł jak przewidzieliśmy Kazimierz Mazur.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.