Każda kobieta jest Gwiazdą

Atelier Gosi Baczyńskiej posłużyło za miejsce zmieniające kobiety z w gwiazdy.

13 kwietnia 2011 r. w Atelier Gosi Baczyńskiej w Warszawie odbyła się konferencja prasowa wprowadzająca na rynek nową linię produktów do trwałej koloryzacji
Palette Deluxe. Kremy koloryzujące Palette Deluxe z Olejkami Intensywnie Pielęgnującymi Kolor stworzono z myślą o kobietach, by zawsze mogły wyglądać olśniewająco, jak gwiazdy stąpające po czerwonym dywanie. O tym, że każda kobieta może być gwiazdą i jak taki efekt osiągnąć, opowiedziała na spotkaniu prasowym Katarzyna Żychowicz-Żabowska, Brand Manager Koloryzacji. Spotkanie piękna i urody, wyrafinowanej elegancji i luksusu, na który może sobie pozwolić każda kobieta, poprowadziła znana prezenterka i dziennikarka Paulina Chylewska.

Palette Deluxe z Olejkami Intensywnie Pielęgnującymi Kolor oferuje szeroką gamę kolorów, dzięki którym każda z nas będzie mogła błyszczeć nie tylko na czerwonym dywanie, ale codziennie i w każdej sytuacji. Palette Deluxe z odżywczymi olejkami i intensywnymi pigmentami koloru oferuje trwały kolor, a także wysokiej jakości pielęgnację włosów – już podczas koloryzacji. Włosy lśnią fascynującym blaskiem i budzą zachwyt intensywnością trwałej, głębokiej barwy. Subtelnym wykończeniem nowej formuły Palette Deluxe jest jej nowa, wytworna kompozycja zapachowa. Zapach inspirowany jednymi z bardziej znanych perfum Chanel nadaje nowy charakter procesowi farbowania włosów, a koloryzacja staje się przyjemnością.
Prezentacja nowej linii kosmetyków odbyła się w warszawskim Atelier Gosi Baczyńskiej, którego elegancka przestrzeń doskonale odpowiadała luksusowemu charakterowi marki, stworzonej specjalnie z myślą o potrzebach i oczekiwaniach nowoczesnych, modnych kobiet. We wprowadzeniu Paulina Chylewska podkreśliła, iż niezależnie od różniących nas wyborów życiowych, karier zawodowych, odmiennych ścieżek życia i kolei losu – zawsze chcemy podobać się otaczającym nas osobom. Zawsze chcemy czuć się swobodnie, być pewne siebie i kusić zmysłową elegancją. Doskonale znając te oczekiwania kobiet, zespół ekspertów Palette Deluxe stworzył luksusową linię produktów do farbowania włosów w domu.

„Palette Deluxe z Olejkami Intensywnie Pielęgnującymi Kolor to luksusowe produkty do trwałej koloryzacji, dające intensywny rezultat koloryzacyjny, a jednocześnie skutecznie pielęgnujące

włosy po farbowaniu. Sprawiają, że każda z nas będzie wyglądała i czuła się Gwiazdą po zastosowaniu Palette Deluxe i przez kolejne tygodnie” – podkreśliła Katarzyna Żychowicz-Żabowska.

Na dowód powyższych słów zebrani goście mogli obejrzeć, jak wygląda życie czterech współczesnych Polek, będących w różnym wieku i wykonujących różne zawody. Za pośrednictwem krótkich etiud filmowych mogliśmy towarzyszyć paniom w ich zabieganym dniu i różnorodnych codziennych zajęciach, jak odprowadzanie dziecka do przedszkola, powrót z pracy czy robienie zakupów. Fascynującym podsumowaniem powyższej prezentacji było, jak na związane z modą miejsce przystało, przejście gwiazd po czerwonym dywanie. Gwiazdami były właśnie panie, które wcześniej widzieliśmy na filmie. Te elektryzujące urodą, piękne i kuszące kobiety prezentowały się zjawiskowo. Pokazały, że stosując nową Palette Deluxe, każda z nas może czuć się jak Gwiazda, gdyż naszą największą i najpiękniejszą ozdobą są włosy, o których doskonały, luksusowy kolor dbają eksperci Palette.

Nowa Palette Deluxe z pielęgnującymi olejkami jest już dostępna na rynku. Rekomendowana cena produktu to około 20 zł.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.