Kaz i Isabel w Wenecji

ImagePatrzcie jak ona się zmienia! Nie na darmo była na London Fashion Week.


Młoda para bo chyba tak jeszcze można ich nazwać, byli przejazdem w Wenecji. Przed nim Paryż. Kazimierz i Isabel wybrali się na długą podróż poślubną. Najpierw do miasta zakochanych, Wenecji. Fakt ich zauważył jak małżonkowie wyglądali z okna a właściwie balkonu jednego z hoteli.

Zatrzymaliśmy się i jedziemy do Paryża! – wołała do turystów rozpromieniona Isabel.
Jakby to ich akurat obchodziło.

Na swoim blogu Isabel napisała o Wenecji.- Wcześniej wahałam się, czy w ogóle tam jechać, bo twierdziłam, że wszystkie inne miejsca są lepsze od tego tak rozreklamowanego i zaludnionego turystami. Jednak doznałam miłego zaskoczenia. To jej Kaziu zrobił  niespodziankę.

Aż strach pomyśleć jak Isabel będzie wyglądała po powrocie z Paryża. Może zaskoczy nas swoim nowym image? Jeszcze tylko żeby zrzuciła tę koszulę i spodnie, bo przypominają nam jej chłopięcy wygląd.

Ktoś powie, że się czepiamy, że koszule są modne. I się zgadamy, Jeśli zakłada się na przemian z innymi rodzajami ubioru.

Na małym palcu prawej dłoni zauważyliśmy tez ogromny pierścień. Zdjęcie jest dość niewyraźne i trudno jest stwierdzić czy to nie przypadkiem tandeta ale wygląda imponująco.

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.