, ,  

Kayah zarobi 150 000

Kapif

Trzeba przyznać, że udało jej się wynegocjować całkiem wysokie wynagrodzenie…Jurorką nowego programu emitowanego przez TVP 2 – „Bitwa na głosy” zostanie Kayah. Informacja, która nas niewątpliwie zaskoczyła jest fakt, że wokalistka za udział w show  wynegocjowała ogromną kwotę … 15 000 złotych.

Kayah ma bardzo napięty grafik, jednak mimo to udało jej się wygospodarować czas na 10 odcinków nowego muzycznego programu. To nie pierwszy  raz kiedy piosenkarka zasiada na miejscu jurora.

Dwa lata temu wzięła udział w polsatowskim programie „Fabryka gwiazd”. Jej komentarze i przekomarzanki z innymi jurorami z pewnością były jednym z najjaśniejszych punktów programu. Wokalistka udowodniła, że w telewizji czuje się bardzo dobrze i ma wiele do zaoferowania show, w którym wybiera się talenty.– przypomniał Fakt.

Wydaje nam się jednak, że piosenkarce nie zależy na pieniądzach. Przez ostatnie kilka lat nie występowała w programach rozrywkowych, a mimo to należała (i nadal należy) do najlepiej zarabiających ludzi w Polsce. Negocjacje o udział w programie między TVP2 a Kayah trwały dość długo.

Zobacz też: Polska aktorka: W ciąży byłam wielką foką!

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Krzysiek

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.