,  

Kayah vs Górniak!

  Mamy kolejny skandal, trwa wojna między Kayah a Edytą Górniak, która wyjdzie pierwsza podczas wspólnego występu w Sylwestra.


Trafiła kosa na kamień, tylko która kosa która kamień? Edyta Górniak i Kayah mają wystąpić razem na Sylwestra , każdy występ ma być oczywiście osobny. Jednak trwa wojna między artystkami, która ma wyjść na scenę pierwsza.

Kayah i Górniak to dwie rozkapryszone gwiazdki. Kayah ciągle żona Rinkego Rooyensa , Edyta jego opiekunka.  Mimo , że panie się szanują jako piosenkarki to prywatnie sie nienawdzą.

Nina Terentiew może być przyczyną wilkiego skandalu, dlaczego? Bo wpadła na pomysł, by obie gwiazdy wystąpiły w jednym miejscu o jednym czasie tzn w Sylwestra. Teraz owe gwiazdki się kłóćą, która ma wyjść pierwsza, która jest większą gwiazdą.

Reguła jest jedna. Ważniejsza gwiazda wychodzi później, wcześniejsza traktowana jest na rozgrzewkę. W takiej sytuacji Terentiew postanowiła namówić obie na wspólny wystę, by zaśpiewały w duecie.

Bardzo bym chciała, aby Edyta Górniak zaśpiewała z Kayah. Wierzę, że uda mi się namówić je na ten duet – zdradziła szefowa Polsatu.

Taka sytuacja raczej jest wątplia. Pozostaje czekać na sylwestrowe show. Może  być bardzo ciekawe. Póki co Polsat musi przejść niezłą jazdę z obiema paniami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.