Kayah i Karpiel Bułecka znowu razem!

 Na salonach huczy od plotek, by Karpiel Bułecka wrócił do Kayah. Mało tego , już niebawem wybierają się razem na narty.


Rozstania i powroty taki mają plan życia niektóre pary, do takich na pewno należą Kayah i Sebastian Karpiel Bułecka. Ona 9 lat starsza od niego, przerwała ten związek jakiś  czas temu, dla dobra jego. Co miała na myśli? jednak nie potrafią chyba bez siebie żyć, gdyż znowu są razem.

Na początku stycznia oboje byli widziani w jednym ze sklepów ze sprzętem narciarskim. Towarzyszył im synek Kayah, Roch . Sebastian jako specjalista od zimowych sportów, starannie wybierał nową deskę i cały ekwipunek. Całość kosztowała podobno 2500 zł. Kayah nie pozwoliła jednak, by Sebastian płacił za nią i za jej synka – donosi Fakt.

O przyczynach rozstania się pary różnie mówiono. Jedni twierdzili, że Sebastian był pod naciskiem rodziny górali, którzy sa bardzo konserwatywni i chcieli by ten sie ustatkował i ożenił. Z Kayah nie może, bo ta ciągle jest  żoną Rinke Rooyensa. Spekulowano, że Sebastian nie był zadowolony tym, że Kayah jest zafascynowana kabałą. Później mówiono, że Kayah kazała Serbastianowi poszukać sobie dziewczyny i by się ożenił. Teraz podobno Sebastian miał nie wytrzymać bez piosenkarki i poprosił ją o kolejną szansę.

Ilu ludzi tyle wersji, która jest prawdziwa?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Kayah i Karpiel Bułecka znowu razem!

You must be logged in to post a comment.