Katarzyna Szczołek krytuje innych

ImageKatarzyna Szczołek kto ją zna? Ja nie znam.


Zwie się sama piosenkarką pod pseudonimem Sara May. Wszystko robi, żeby zaistnieć na scenie muzyki. Jej jedyna płyta jaka wyszła, nie była sukcesem. Ale jak sama mówi, ma prawo każdego i wszystko krytykować. Na swoim blogu nie zostawiła suchej nitki na Klaudii Kulawik i Ewie Lewandowskiej z programu Mam Talent.

„W pierwszym momencie głośny głos dziecka może zrobić wrażenie. Nie dziwię się, że w „Mam talent” jury miało podnietę słuchając Klaudii Kulawik na żywo i nie dziwię się, że zwykli ludzie nie mający z muzyką wiele wspólnego też osiągają mini orgazmy z tego powodu. Ma głośny głos(nie mylmy z mocnym) i to wszystko. Jak ktoś mało słyszał to i wyjący pies może go oczarować do nieprzytomności (…) O jakiej świadomości i kontroli można mówić w przypadku dziecka, które wydaje głos, ale nie używa do tego szarych komórek? (…)Przezroczystość śpiewu Klaudii może powodować mylne poczucie, że działa ona na emocje słuchacza, a to nieprawda. Szkoda mi dziewczynki, bo wmówią jej, że ma talent, a potem obudzi się z ręką w nocniku mając 17,18 lat i zdziwi się, że poza odśpiewaniem(nie mylmy z zaśpiewaniem)kilku coverów nie potrafi nic”

Ewa Lewandowska? Słabizna. Zero operowej emisji. Jak najgorsza amatorka. Operowych głosów i to dobrych mamy w Polsce mnóstwo. W każdej szkole muzycznej na wydziale operowym bez specjalnego szukania znajdziemy potężne głosy poprawnie utrzymane. Ale cóż zakłamane jury głosuje pod publiczkę, bo skoro jest niewidoma to trzeba być za. Taki PR. A bycie niewidomym nie uprawnia do kaszanienia”.

Nic dodać nic ująć, oceńcie sami . Dla mnie to Sara jest godna pożałowania. Po prostu brak mi słów.

Jej piosenki posłuchamy na forum, zapraszam


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.