Katarzyna ak odpadła z Jak Oni śpiewają

 W sobotnim odcinku Jak Oni śpiewają odpadła Katarzyna ak.


Katarzyna do pewnej chwili zachowywała się normalnie, ale kiedy doszło do rozdania Jokera, coś dziwnego się z nią działo. Aktorka zachowywała się jakby była po kilku głębszych.

 Kasia chwiała na nogach, dość dużo mówiła i nawet pozwoliła sobie na uszczypliwość wobec prowadzącej Joanny Liszowskiej. Kiedy wręczała Jokera Robertowi Kudelskiemu biegła do niego z rozłożonymi ramionami krzycząc Rooobeeerrt I love youuu.

Program był wyjątkowy w zasadzie, bo czy ktoś pamięta żeby Ela Zapendowska podczas programu płakała? Tak właśnie było w tym odcinku show. Zapendowskiej ruszyło serducho, gdy usłyszała słowa piosenki O Ela straciłaś przyjaciela, musisz się wreszcie nauczyć, że miłości nie można odrzucić. To właśnie zaśpiewał Krzysztof Hanke, który może liczył na łagodniejsze potraktowanie przez srogą jurorkę i udało mu się.

Jak zawsze swoją chwilę musiała mieć w programie również Edyta Górniak.  Zaraz po piosence Kocham, cię życie  przytoczyła sentencję pisarza Paulo Cohelo, a brzmiało to mniej więcej tak: Statki bezpieczne są tylko wtedy, kiedy stoją w porcie, ale nie po to powstają  po czym znacząco spojrzała.

Zagorożony jest ponownie Wieleba.

foto/jakonispiewaja

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.