Katarzyna Figura została frytką!

Teodor Klepczyński / newspix.pl

A dokładnie będzie je reklamować

Katarzyna Figura po raz pierwszy w swojej karierze wystąpi w reklamie. Zaczyna od frytek, za którą jak się plotkuje dostanie nawet 300 tysięcy zł! Podobno aktorka długo się nie namyślała by propozycję przyjąć.

Miłość do frytek deklarują Cameron Diaz, Jessica Biel, Rihanna. Marylin Monroe uwielbiała frytki. Ja również jestem ich entuzjastką – mówi Faktowi Figura. I dodaje: – Ziemniaki są pełne witamin i mikroelementów, a frytki to przecież głównie ziemniaki. Uważana za symbol seksu wszech czasów Marylin Monroe mawiała, że: „Szampan najlepiej smakuje z… frytkami”.

Aktorka cały czas próbuje przekonać, że frytki smażone w głębokim oleju są niezwykle zdrowe i apetyczne i bezpieczne w utrzymaniu figury.

– 100 gram frytek to 212 kalorii, podczas gdy na przykład 100 gram pestek dyni to 596 kalorii – przekonuje do bezpiecznej kaloryczności frytek. Mówi tez, że firma, której została twarzą jest zobowiązana do stworzenia bezpiecznego oleju, który zawiera więcej niż 80% nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Figura ostatnio sporo schudła, teraz obawia się , że reklamą frytek narazi się na krytykę.

Każda kobieta czasem jest na diecie. A frytki mogą stanowić składnik zbilansowanej diety. Nie ma przeciwwskazań do jedzenia frytek raz, lub nawet kilka razy w tygodniu – wyjaśnia Faktowi.

Zgadzacie się z aktorką?

Zobacz też:Więckiewicz: Zobacz synku, jaka bryka!

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.