,  

Katarzyna Figura mówi o kryzysie w małżeństwie

 Czyżby szuka wyjścia przed komornikiem?


W najnowszej Gali możemy przeczytać obszerny wywiad z Katarzyną Figurą. Ostatnie pojawienie się aktorki było w Dzień Dobry TVN, dla którego Figura zabrała córki na Malediwy a z których wróciła i zdała relację.

Jakiś czas temu na salonach zaczęto plotkować, że w małżeństwie Figury i  Kai Schoenhals nie dzieje się dobrze. Plotki znalazły swoje potwierdzenie w najnowszym wydaniu magazynu.

Coś się w naszym życiu z Kaiem stało. Jesteśmy małżeństwem, a jednak Kai jest w San Francisco, ja z dziewczynkami w Warszawie. Dwa razy dziennie rozmawiamy przez skype'a, spędziliśmy kilka tygodni razem w Stanach, Kai za miesiąc przyjeżdża do Warszawy. Więc jesteśmy razem, a jednak oddzielnie.

Na pytanie: Czy  przechodzi kryzys wieku średniego?odpowiedziała:

Podobam się sobie taka, jaka jestem teraz. Nie ubolewam, zaczęłam oglądać się wokół mnie i nagle zdałam sobie sprawę, że to jest NAPRAWD kryzys wieku średniego! Powiem więcej – z całą radością się w nim panoszę i odkrywam na nowo. Po pierwsze: nie ma innego wyjścia. Nie zatrzymamy czasu. aden najbardziej sprawny skalpel, krem za 5 tysięcy złotych czy najwspanialszy seks nie zatrzyma upływających lat i nie zwróci nam młodości. Liczy się tylko energia życiowa, wewnętrzna siła. Wówczas pozostajemy młodzi, nawet gdy przybywa nam lat.

Za to grafik magazynu odjął Kasi bardzo dużo lat. A cały wywiad możecie przeczytać TUTAJ


Figura bez korekty

Po korekcie

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.