Katarzyna Dowbor w swoim ogródku

newspix.pl

Kręci serial Ogrodowa Dowborowa

W pierwszym odcinku pokaże widzom, jak zaprojektowała własny ogród i jak o niego dba. A tylko Fakt przedstawia zdjęcia z planu.

Podczas pracy nad premierowym odcinkiem programu TVP 2 dziennikarka w kaloszach i z zakasanymi rękawami grzebała w ziemi i pokazywała swoje rośliny. Jej modne buty od razu zwróciły naszą uwagę, bo w kroju są podobne do Burrbery, czyli prawdziwych mercedesów wśród kaloszy. Podobne buty potrafią kosztować nawet 700 zł.

– Inne panie, które pojawiają się w programach o ogrodach i opowiadają o roślinach, przeważnie nie robiły tych ogrodów od początku tak jak ja – mówi Faktowi Dowbor.

Dziennikarka nie ma skończonej szkoły ogrodniczej, ale zawsze powtarzała, że rośliny to jej hobby. – Chce w programie pokazać, że jak większość widzów też uczę się i walczę w ogrodzie. Przyznam, że na przykład po raz pierwszy będę sadzić pomidory na rozsady – mówi Dowbor.

Ze zdjęć nie widać by był to wielki kawałek ziemi, o który też nie jest trudno zadbać. Jednakże Dowbor chyba chce zastąpić Maję w ogrodzie, która w temacie ma ogromną wiedzę.

Zobacz też:Ukochany Górniak wozi ją maserati.

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.