,  

Katarzyna Cichopek kontra Izabella Miko

Niedługo do Polski zawita Izabella Miko, prywatnie narzeczona Macieja Zakościelnego. Aktorka, mieszkająca na stałe w Stanach Zjednoczonych, jest jedną  kandydatek do udziału w polskiej  produkcji "Kochaj i tańcz".  Do tej pory mówiono że główna rola w tym filmie przypadnie Katarzynie Cichopek, która już od dawna marzy o wystąpieniu na dużym ekranie.


Co spowodowało, że do filmu Maciej Dejczer zaprosił również Izabellę Miko, niewiadomo. Wiadomo natomiast, że aktorka z tańcem również nie ma problemu, zwłaszcza że jje popisy taneczne można było oglądać w filmie "W rytmie hip-hopu 2". Izabellę Miko pamiętamy z produkcji "Pan Kleks w kosmosie".
Jeżeli chodzi o jej karierę w Hollywood to wystąpiła w takich obrazach jak "Wygrane marzenia”, "W rytmie hip-hopu 2" czy serialu "Deadwood". Niedługo na ekrany wejdą dwie inne amerykańskie produkcje z jej udziałem. Najbardziej za to aby Izabeli udało się wygrać rolę do filmu "Kochaj i tańcz" trzyma kciuki jej narzeczony, Maciej Zakościelny. Na pewno wtedy para miałaby więcej czasu dla siebie, no i panna Miko byłaby w zasięgu ręki Zakościelnego…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.