, ,  

Kasia Zielińska ma zastąpić Kasię Skrzynecką?

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Mamy oświadczenie menadżera aktorki!

Dziś rano Super Express podał, że na miejsce Kasi Skrzyneckiej w Tańcu z gwiazdami wejdzie Kasia Zielińska. Aktorka miałaby zarobić na poprowadzeniu show 200 tysięcy a jej udział w TzG miał też potwierdzić Filip Mecner, menadżer aktorki.

W tej branży wiele osób chciałoby związać się z TVN. Zielińska wie, jak dobrze na tym wyszła jej koleżanka Małgosia Socha , nawet trochę jej zazdrości. Jeśli tam przejdzie, będzie jednak miała problemy z serialem „Barwy szczęścia”. Oczywiście, scenariusz może każdego uśmiercić lub wysłać za granicę, ale przecież to dzieło Ilony Łepkowskiej , królowej polskich seriali. A wiadomo – ona zdrady nie znosi. Wtedy Zielińska zamknęłaby sobie drogę do wielu produkcji. No, ale TVN ma przecież swoje – miała tłumaczyć tabloidowi osoba zajmująca się produkcjami telewizyjnymi.

To jeszcze nie wszystko…

Aspiracje Zielińskiej zdaje się potwierdzać Filip Mecner, menedżer gwiazdy. Zapytany, czy aktorka przechodzi do „Tańca z gwiazdami”, powiedział: – Odpowiem dyplomatycznie. Bardzo proszę włączyć TVN we wrześniu i się okaże. A potem tajemniczo dodał: – Tak samo mogłaby mnie pani zapytać, czy Kasia chciałaby wejść na szczyt Kilimandżaro.

Jak się okazuje wszystko to nie prawda! Filip Mecner przysłał nam oświadczenie!

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do dzisiejszego artykułu w Super Expresie o rzekomym zastapieniu Katarzyny Skrzyneckiej przez moją Klientkę Katarzynę Zielińską na stanowisku prowadzącej program „Taniec z gwiazdami” informuję, że:

– Katrzyna Zielińska nigdy nie otrzymała takiej propozycji
– Nigdy nie rozważała takiej abstrakcyjnej propozycji, o czym starałem się przekonać dziennikarkę Super Expressu
– Aktorka nie zamierza rezygnować z prowadzenia programu „Kocham Cię Polsko”, żeby prowadzić „Taniec z gwiazdami” ani tym bardziej odchodzić z serialu „Barwy szczęścia”, z którym od 1 lipca tego roku podpisała nową umowę
– Moje słowa użyte w artykule zostały całkowicie źle zinterpretowane

Tym samym stwierdzenia Super Expressu o tym, że Katarzyna Zielińska „pożąda tego stołka jak mało kto” są nadużyciem, a wszystkie informacje o jej rzekomym prowadzeniu programu „Taniec z gwiazdami” – nieprawdziwe.

Z poważaniem
Filip Mecner, menedżer Aktorki

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.