Kasia traci na JO!

ImageJeszcze nie wróciła do pracy, a już obniżono jej pensję.


Kasia obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim. Jednak jesienią planuje powrót do pracy, chociaż ma być to bardzo ograniczony czas, ze względu na malutkie dziecko.

Polsat do tej pory Cichopek zastępował sobie Joanną Liszowską, jednak w końcu zwrócił się do Kasi, by ta z powrotem poprowadziła show. Kasia miała nadzieję, że po powrocie będzie miała wyższą pensję niż do tej pory . Miała w planach przeprowadzić rozmowę z producentami o podwyżkę. Małe dziecko, duże wydatki chciała zarabiać o 2-3 tysiące więcej. Jednak Polsat ją wyprzedził i zamiast podwyżki dostała obniżkę. Do tej pory za odcinek dostawała 10 tysięcy teraz dostanie 9 tysięcy zł. Umowa jak narazie jeszcze nie jest podpisana .

Władze stacji postanowiły bowiem obciąć budżet programu, a co za tym idzie, w dół poszybowały też stawki, które płaci się gwiazdom występującym w programie – czytamy w Fakcie.

Ciekawe czy wszystkie gwiazdy dostaną mniej czy tylko Cichopek. Nie chcemy sugerować, że trzeba było obciąć Kasi by dołożyć pazernej Edzi. Wszak ta dostanie na prawdę dużo za siedzenie na krześle i krytykowanie uczestników JO.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.