,  

Kasia nie zna sie na modzie!

 Nie obchodzi ją co jest dziś najmodniejsze, ważna jest wygoda i luz!


Kasia Cichopek jak każda przed kamerami powinna wyglądać elegancko i szykownie. Ona sama jednak nie przywiązuje większej wagi do ubioru bo nie to jest dl niej najważniejsze w życiu.

Jestem dosyć dużym ignorantem jeśli chodzi o modę. Ubrania nigdy nie stanowiły dla mnie wielkiej wartości. Poszukiwanie nowych trendów nie spędza mi snu z powiek – mówi Faktowi Cichopek.

O jej wygląd na wizji dbają styliści, którym nieraz zdarzyła się wpadka.

– Korzystam z pomocy stylistów. To oni są od śledzenia nowych trendów – mówi Kasia. Nie wszystko, co modne mi pasuje. Na przykład w marynarkach z szerokimi ramionami wyglądam okropnie – przekonuje.  – Dżinsy, skóra, trampki, adidasy to jest mój styl – mówi.

I słusznie. Bo gdy przypomnimy sobie jej kreację z Wiktorów to już lepiej niech założy swoje dżinsy. Poza tym jest jeszcze młoda i ładna, piękny ciuszek może tylko jej zaszkodzić niż pomóc.

Kasia na pewno przywiązuje wagę do gorsetów i staników. W nich jest zakochana. Na czacie z młodzieżą wszak doradzała co i gdzie kupić w jakim fasonie. Więc  nie  do końca powiedziała prawdę z tą modą na której podobno się nie zna.

Czytaj też: Czy Ibisz powinien się bać Kammela?
źródło: Fakt.pl


newspix.pl


Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.