Kasia Klich jedzie po Wojewódzkim !

ImageKasia nie wytrzymała , jak przeczytała co Kuba napisał o niej po tym jak ona była w ciężkiej depresji i opisała sytuację na swoim blogu.


Kuba Wojewódzki pisząc cotygodniowe komentarze w Polityce dotyczące świata polskiego show-biznesu nie powstrzymał sie by nie skrytykować piosenkarki. Dziennikarz ironizował, że Klich zagroziła samobójstwem , dokładnie skokiem z balkonu na znak protestu, że radia nie chcą grać jej piosenek.


Teraz to ona zaatakowała Kubę nie zostawiając na nim suchej nitki.

Zastanawiam się od kilku dni, czy nie przejechać się po Kubie… i stwierdzam, że jednak tego nie zrobię, bo nie odpowiada mi tamtejsza Polityka. Czy u nich w ogóle funkcjonuje jakiś urząd? Wojewódzki, albo chociaż Powiatowy? – pisze na swoim blogu.

Klich zasugerowała też, że popularny prezenter ma problemy z pewną niedozwoloną substancją.

 Jedno jest pewne – mają tam Zatokę wiń… A ja znam pewną świnię, która powinna tam pojechać, zostać złapana za "posiadanie nielegalnej paszy" i wylądować na 30 lat w Guantanamo. Póki co, świnia – choć chuda i brzydka – nie wiedzieć czemu nieźle się pasie. Od czasu do czasu zmienia tylko koryto – plując w to, z którego żarła wcześniej… – kończy swój wpis.

No i doigrał się, ale czy to coś da?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.